Circus Zonder Handen
Steenweg op Merchtem 9, 1080 Sint-Jans-Molenbeek kaart
0471 45 47 94
enkel bereikbaar tijdens openingsuren onthaal
circus@zonderhanden.be

Openingsuren onthaal juni & september
Maandag: 14u - 17u
Woensdag: 14u - 17u
Vrijdag: 14u - 17u

Openingsuren onthaal juli & augustus
Maandag: 14u - 17u
Donderdag: 14u - 17u
Vrijdag: 14u - 17u

Collectieve sluitingsdagen
> 18 t.e.m. 21 juni
> 21 juli t.e.m. 4 augustus

Rekeningnummer
IBAN: BE23 7350 2995 4291
BIC: KREDBEBB

Ondernemingsnummer
0841.841.818

Aanspreekpunt Integriteit

Heb je een vraag, vermoeden of klacht over (seksueel) grensoverschrijdend gedrag of lichamelijke en (seksuele) integriteit? Dan kan je, als deelnemer, ouder of vrijwilliger terecht bij ons aanspreekpunt integriteit Loes Messens: loes@zonderhanden.be 

Support us

Wenst ook u Circus Zonder Handen te ondersteunen? Met uw bedrijf of als particulier? 
Financieel, materieel of door uw expertise met ons te delen? Dat kan! Klik hieronder voor meer informatie.

Team

Zakelijk Personeel

Niki Vranken, boekhouding & personeel: niki@zonderhanden.be
Thibaut Princen, zakelijk leider: thibaut@zonderhanden.be 

Educatief Personeel

Xian Vancanneyt: xian@zonderhanden.be
Rachid Boulahrir: rachid@zonderhanden.be
Jan Peyls: jan@zonderhanden.be
Mathilde Renson: mathilde@zonderhanden.be
Charlotte Landsheere: charlotte@zonderhanden.be
Lélo Cardinael: lelo@zonderhanden.be
Nabil Dinar: nabil@zonderhanden.be
Loes Messens: loes@zonderhanden.be