Contact

Circus Zonder Handen
Steenweg op Merchtem 9, 1080 Sint-Jans-Molenbeek kaart
0471 45 47 94

Ons onthaal is tot nader orde gesloten wegens de Corona-maatregelen. 

Je kan ons mailen op circus@zonderhanden.be of bellen naar 0471 45 47 94 tijdens de openingsuren

Woensdag  14u-17u
Donderdag 9u-11u
Vrijdag        15u30-18u30

Rekeningnummer
IBAN: BE23 7350 2995 4291
BIC: KREDBEBB

Ondernemingsnummer
0841.841.818

Support us

Wenst ook u Circus Zonder Handen te ondersteunen? Met uw bedrijf of als particulier? 
Financieel, materieel of door uw expertise met ons te delen? Dat kan! Klik hieronder voor meer informatie.

Aanspreekpunt Integriteit

Heb je een vraag, vermoeden of klacht over (seksueel) grensoverschrijdend gedrag of lichamelijke en (seksuele) integriteit? Dan kan je, als deelnemer, ouder of vrijwilliger terecht bij ons aanspreekpunt integriteit Loes Messens: loes@zonderhanden.be 

Team

Zakelijk Personeel

Niki Vranken, boekhouding: niki@zonderhanden.be
Thibaut Princen, zakelijk coördinator: thibaut@zonderhanden.be 
Liselotte Vanheukelom, algemeen coördinator: liselotte@zonderhanden.be

Educatief Personeel

Xian Vancanneyt: xian@zonderhanden.be
Rachid Boulahrir: rachid@zonderhanden.be
Jan Peyls: jan@zonderhanden.be
Mathilde Renson: mathilde@zonderhanden.be
Charlotte Landsheere: charlotte@zonderhanden.be
Lélo Cardinael: lelo@zonderhanden.be
Nabil Dinar: nabil@zonderhanden.be
Loes Messens: loes@zonderhanden.be