Contact

Circus Zonder Handen

Ons onthaal:

Steenweg op Merchtem 9,
1080 Sint-Jans-Molenbeek 

Bekijk op Google Maps

Heb je vragen?

Je kan ons altijd mailen op circus@zonderhanden.be.

Tijdens onze openingsuren: 

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
15u45-17u30 15u45-17u30 13u30-17u 15u45-17u30 15u45-18u
  • kan je ons bellen op 0471 45 47 94.

  • kan je langs komen (een afspraak maken is niet verplicht, maar wel fijn).

Ons ondernemingsnummer:

0841.841.818

Steun ons

Circus Zonder Handen heeft je steun nodig. Enkel zo maken we het voor alle Brusselse kinderen en jongeren mogelijk om mee te doen met onze lessen.

Je kan steunen met je bedrijf of als particulier. Elke gift, groot of klein, is meer dan welkom. Giften vanaf 40 euro zijn fiscaal aftrekbaar.

Klik en ontdek hoe jij het verschil maakt

Vragen over je gift?
Mail Thibaut
thibaut@zonderhanden.be 

Team

Xian Vancanneyt, Educatief medewerker - Parkour, VPG & IT: xian@zonderhanden.be
Rachid Boulahrir, Educatief medewerker - Tricking: rachid@zonderhanden.be
Charlotte Landsheere, Educatief medewerker - Lessen & Partners: charlotte@zonderhanden.be
Lélo Cardinael, Educatief medewerker - Verkoop: lelo@zonderhanden.be
Nabil Dinar, Educatief medewerker - Tricking & OT: nabil@zonderhanden.be
Loes Messens, Educatief medewerker - Wijk en Welzijn: loes@zonderhanden.be
Leander Vanhaeren, Educatief medewerker - Logistiek: leander@zonderhanden.be
Iñaki Bouillon, Educatief medewerker - Artistiek: inaki@zonderhanden.be
Judith Kroes, Educatief medewerker - Lesgever: judith@zonderhanden.be
Emilie Maisin, Educatief medewerker - Vorming: emilie@zonderhanden.be
Niki Vranken, Zakelijk medewerker: niki@zonderhanden.be
Kaoutar Labsir, Administratief medewerker: kaoutar@zonderhanden.be
Silke Van Herrewegen, Communicatiemedewerker: silke@zonderhanden.be

Mathilde Renson, Inhoudelijk coördinator: mathilde@zonderhanden.be
Thibaut Princen, Zakelijk coördinator: thibaut@zonderhanden.be 

Aanspreekpunt Integriteit

Heb je een vraag, vermoeden of klacht over (seksueel) grensoverschrijdend gedrag of lichamelijke en (seksuele) integriteit? Dan kan je, als deelnemer, ouder of vrijwilliger terecht bij ons aanspreekpunt integriteit Loes Messens: loes@zonderhanden.be of bel 0465 38 29 33