Circus Zonder Handen
Steenweg op Merchtem 9
1080 Brussel
> kaart

Telefoonnummers
+32 (0)2 411 10 19 
+32 (0)471 45 47 94

Rekeningnummer
IBAN: BE23 7350 2995 4291
BIC: KREDBEBB

Ondernemingsnummer
0841.841.818

E-mailadressen
algemeen: circus@zonderhanden.be

Robbe Colman, educatief medewerker: robbe@zonderhanden.be
Jan Peyls, educatief medewerker: jan@zonderhanden.be
Mathilde Renson, educatief medewerker: mathilde@zonderhanden.be
Kaat Deben, educatief medewerker: kaat@zonderhanden.be
Charlotte Landsheere, educatief medewerker: charlotte@zonderhanden.be
Lélo Cardinael, educatief medewerker: lelo@zonderhanden.be
Nabil Dinar, educatief medewerker: nabil@zonderhanden.be
Amelie Denayer, educatief medewerker: amelie@zonderhanden.be 
Khalid Zoheir, educatief/logistiek medewerker: khalid@zonderhanden.be
Senna Mohamed, onthaal & secretariaat medewerker: circus@zonderhanden.be
Niki Vranken, administatief medewerker: niki@zonderhanden.be 
Lien Wevers, communicatie medewerker: lien@zonderhanden.be
Thibaut Princen, zakelijk manager: thibaut@zonderhanden.be 
Veerle Bryon, founding coordinator: veerle@zonderhanden.be

Support us

Wenst ook u Circus Zonder Handen te ondersteunen? Met uw bedrijf of als particulier? 
Financieel, materieel of door uw expertise met ons te delen? Dat kan! Klik hieronder voor meer informatie.