Circus Zonder Handen
Steenweg op Merchtem 9
1080 Brussel
> kaart

Telefoonnummers
+32 (0)2 411 10 19 
+32 (0)471 45 47 94

Rekeningnummer
IBAN: BE23 7350 2995 4291
BIC: KREDBEBB

Ondernemingsnummer
0841.841.818

Emailadressen
algemeen: circus@zonderhanden.be

Robbe Colman, educatief medewerker: robbe@zonderhanden.be
Jan Peyls, educatief medewerker: jan@zonderhanden.be
Mathilde Renson, educatief medewerker: mathilde@zonderhanden.be
Kaat Deben, educatief medewerker: kaat@zonderhanden.be
Lélo Cardinael, educatief medewerker: lelo@zonderhanden.be
Bilal Lamarti, educatief/grafisch medewerker: bilal@zonderhanden.be
Adnane Lamarti, communicatie/grafisch medewerker: adnane@zonderhanden.be
Khalid Zoheir, educatief/logistiek medewerker: khalid@zonderhanden.be
Niki Vranken, administatief medewerker: niki@zonderhanden.be 
Lola Daels, beleidsmedewerker: lola@zonderhanden.be
Phaedra Laermans, zakelijk manager: phaedra@zonderhanden.be
Veerle Bryon, founding coordinator: veerle@zonderhanden.be

Support us

Wenst ook u Circus Zonder Handen te ondersteunen? Met uw bedrijf of als particulier? 
Financieel, materieel of door uw expertise met ons te delen? Dat kan! Klik hieronder voor meer informatie.